niedziela, 11 maja 2014

Eurowizja 2014

Cześć. Trochę dawno mnie tu nie było, ale miałam problemy rodzinne i nie mogłam do was napisać. Dzisiaj chciałam poruszyć dość kontrowersyjny temat, czyli Eurowizję.



Szczerze wam powiem, że ja pierwszy raz to oglądałam. Kiedyś coś słyszałam o tym konkursie, ale nie interesowałam się tym. W tym roku chciałam zobaczyć występy nie tylko Polski, ale też innych krajów.


Sądzę, że Polska miała jeden z lepszych występów. Niektórzy nie powinni trafić do finału. My pokazaliśmy kawałek swojego kraju, co bardzo mi się podobało. Oglądając ten występ zastanawiałam się, co by było, gdyby w zeszłym roku wystąpił "Weekend". Oto jeszcze kilka piosenek, które były naprawdę fajne:




Rumunia. Piosenka jest może dość prosta, ale ma w sobie to coś. Nie umiem tego określić. Piosenka z początku mnie nie przekonywała, ale później ją polubiłam.


Słowenia. Na początku zobaczyłam tytuł "Round and round" i już wiedziałam, że piosenka przypadnie mi do gustu, ponieważ taki sam tytuł ma jedna z piosenek Seleny! Przycież wiecie, że jestem jej fanką. Szkoda, że zajęła 25 miejsce.


Włochy. Piosenka mnie nie przyciągała, ani teraz nie pcha do siebie, ale są momenty, gdzie naprawdę mi się podoba. 

Piszcie w komentarzach, kto był według was najfajniejszy. 

piątek, 2 maja 2014

my favourites books

Cześć. Nie mam za bardzo pomysłu na kolejny post, więc chciałam wam napisać o moich ulubionych książkach. Tak naprawdę zaczęłam czytać od początku tego roku. Przeczytałam wszystkie części Darów Anioła. Film także obejrzałam, ale książka jest lepsza. Ze wszystkich bohaterów najbardziej lubię Jace. Co ja wygaduję, ja go po prostu kocham <3. Oto on:


No i jak tu go nie kochać. Szkoda, że na żywo jest taki:


Ja osobiście wolę tego w filmie.

Teraz zaczęłam czytać Akademię Wamiprów. Książkę bardzo szybko się czyta. Ja osobiście zaczęłam 3 dni temu i dzisiaj ją skończę. 


Już mam calą listę książek do przeczytania. Oto ona:
1. Cała seria akademii wampirów.
2. Dary anioła: miasto niebiańskiego ognia
3. Diabelskie maszyny (cała seria)
4. Niezgodna (cała seria)
5. Igrzyska śmierci (cała seria)
6. Zmierzch (cała seria)

Może dam radę z tym wszystkim do końca roku. Muszę już kończyć. Lęcę dalej czytać.

Copyright © 2014 Orsolia
Designed By Blokotek