Chcę robić coś takiego co tydzień, zobaczymy ile osób będzie gościło na tym maratonie.
Startujemy czwartego lipca (sobota) o godzinie 21:00. Mam w planie, aby wszystko skończyło się koło godziny 6:00 następnego dnia.
Na każdym maratonie będzie tematyka ogólna grupy filmów (żeby się nie zdarzyło, że z dramatu przejdziemy do musicalu).
Teraz będą to filmy komediowe.
Lista filmów:
1. Bez miłości ani słowa (21:00 - 22:40)
2. O północy w Paryżu (22:40 - 00:20)
3. Dwoje do poprawki (00:30 - 2:10)
4. Nauczycielka angielskiego (2:10 - 3:50)
5. Pan i Pani Smith (4:00 - 6:00)
Będę przyjmować propozycje filmów do piątku, abym zdążyła pozmieniać grafik, dlatego śledźcie tą notkę, aby sprawdzać na bieżąco, co się zmieniło.
Pomiędzy drugim a trzecim filmem jest przerwa 10 minutowa, ponieważ transmisja może trwać maksymalnie 8 godzin, więc utworzę nową na którą musicie się przełączyć.
Nie obiecuję, że wszystko zacznie się punkt 21:00, bo w sobotę o 20:10 mam wizytę u ortodonty (która, mam nadzieję, przełoży wizytę troszkę wcześniej, bo przecież zawsze tak robi).
Transmisja będzie nadawana przez konto na youtube (link znajdziecie na pasku bocznym).
Mam nadzieję, że znajdzie się choć 10 osób, które chcą wziąć udział w maratonie. Jeśli jesteś blogerem i chcesz dać rozgłos akcji, wklej banner, który znajduje się poniżej.
To chyba wszystko, co chciałam napisać.... A, coś jeszcze. Umieściłam nową zakładkę "Maratony filmowe" w której będą wszystkie linki dotyczące danego maratonu.
To już naprawdę wszystko, mam nadzieję, że widzimy się w sobotę. Pa!
