Mam zamiar zmienić troszeczkę bloga i mam na niego trzy pomysły:
1. To co było wcześniej, czyli moje codzienne życie.
2. Blog z recenzjami książek, które czytam.
3. Obie opcje.
W komentarzach piszcie numerek propozycji za którą jesteście.
"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej jak tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein