sobota, 4 października 2014

Ice Bucket Challenge

Hej, więc dziś opowiem o już starej akcji, czyli Ice Bucket Challenge. Ja film kręciłam jakiś miesiąc temu, a cała akcja zaczęła się chyba 2 miesiące wcześniej. Chciałam wam jednak pokazać ten filmik, żebyście przynajmniej zobaczyli mnie i usłyszeli mój głos, nawet żeby sobie mnie wyobrazić. Ja oglądając ten filmik dowiedziałam się, że mam taki dziwny głos, ale nawet mi się podoba.


Może opowiem o całej akcji, żeby wszyscy wiedzieli, o co chodzi. Oblanie się wodą z kostkami lodu ma dać takie poczucie, jakbyśmy byli chorzy na stwardnienie zanikowe boczne. Nie mam pewności, jak ta choroba działa na człowieka, więc nie będę się rozpisywać na tematy, o których nie mam pojęcia. Napisałam o co w tym chodzi, bo często słyszałam o od różnych ludzi, że to "dla szpanu", zwrócenia na siebie uwagi, czy bycie hardcorem. Ja w tych momentach myślałam sobie "ludzie, bierzecie udział w akcji, o której nie macie pojęcia...". To świadczy między innymi o głupocie niektórych osób, dlatego sprawdzajcie w internecie, o czym jest dana akcja, bo czasami można dowiedzieć się dużo rzeczy.

Nagadałam się. Dość ponury ten post... no nic. Na facebooku wstawiłam ten sam filmik, a na moim instagramie jest zdjęcie po oblaniu, gdzie cała się trzęsę i ciężko mi było zrobić fotkę. Jeśli chcecie, możecie polajkować, klikając na daną ikonkę społecznościowa na górze paska bocznego.

Chciałabym jeszcze dodać, że może w przyszłości będę nagrywać filmiki na kanale youtube, ale to w dalekiej przyszłości (czyli jak mój blog będzie miał około 150 wejść dziennie i oczywiście, jeśli byście chcieli). To tyle na dzisiaj. Zobaczymy co będzie w następnym poście za jakieś 5 dni, o ile znajdę te 20 min. na napisanie go. A więc obserwujcie i komentujcie wpisy na moim blogu i do następnego postu!
Copyright © 2014 Orsolia
Designed By Blokotek