Cześć! Ostatnio sporządziłam ankietę i był remis. Postanowiłam, że sama zdecyduję, co będzie na moim blogu. Będzie więcej zdjęć. Na kanał YT jeszcze chcę troche poczekać, aż będę mieć wielu czytelników.
W tym tygodzniu wiele się działo. Jeszcze rano byłam strasznie zmęczona. Już sobie odpoczęłam i dlatego do was piszę.
Pamietacie, że niedawno pisałam o moim nowym chomiku. Niestety, nie pożył za długo, bo tylko 9 dni.
Teraz przyjemniejsze rzeczy. W sobotę jest dzień kobiet. Chłopaki zabierają nas do mc'donalda. W sumie nic nowego. (Chcą nas utuczyć!!!). Dziś jest bardzo dobry dzień. Mojej koleżance urodziła się siostrzyczka!!! Jestem jej oficjalną, pierwszą, przyszywaną ciocią. Tak bardzo się cieszę!!! W poniedziałek zobaczę małą po raz pierwszy, więc opowiem wam jak było.
"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej jak tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein
Bardzo miły blog (?), przyjemnie się go czyta. Ni jak nie wiem jak skomentować, bo piszesz o swoim życiu, ale mimo wszystko jest naprawdę ciekawy :)
OdpowiedzUsuńCzekam na zdjęcia małej <3
OdpowiedzUsuńciekawe-i-mniej-ciekawe.blogspot.com
więcej zdjęć to dobry pomysł :)
OdpowiedzUsuńpoklikasz w link w ost. poście? daj znać, z góry dzięki, Mała Mi. :*
Lubie twój blog *__* Obserwuuje miło, że będziesz przyszywaną ciocią, ale szkoda że twój chomik dednoł :/
OdpowiedzUsuńCzekam na kolejne posty :33 I obserwuuje ♥
Zapraszam : http://idealnyangieswiat.blogspot.com/ c:
Uważam, że to twój blog i decyduj śmiało co tu ma być! A jest dobrze :)
OdpowiedzUsuń