czwartek, 6 marca 2014

...

Cześć! Ostatnio sporządziłam ankietę i był remis. Postanowiłam, że sama zdecyduję, co będzie na moim blogu. Będzie więcej zdjęć. Na kanał YT jeszcze chcę troche poczekać, aż będę mieć wielu czytelników.
W tym tygodzniu wiele się działo. Jeszcze rano byłam strasznie zmęczona. Już sobie odpoczęłam i dlatego do was piszę.
Pamietacie, że niedawno pisałam o moim nowym chomiku. Niestety, nie pożył za długo, bo tylko 9 dni.
Teraz przyjemniejsze rzeczy. W sobotę jest dzień kobiet. Chłopaki zabierają nas do mc'donalda. W sumie nic nowego. (Chcą nas utuczyć!!!). Dziś jest bardzo dobry dzień. Mojej koleżance urodziła się siostrzyczka!!! Jestem jej oficjalną, pierwszą, przyszywaną ciocią. Tak bardzo się cieszę!!! W poniedziałek zobaczę małą po raz pierwszy, więc opowiem wam jak było.

5 komentarzy :

  1. Bardzo miły blog (?), przyjemnie się go czyta. Ni jak nie wiem jak skomentować, bo piszesz o swoim życiu, ale mimo wszystko jest naprawdę ciekawy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na zdjęcia małej <3
    ciekawe-i-mniej-ciekawe.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. więcej zdjęć to dobry pomysł :)
    poklikasz w link w ost. poście? daj znać, z góry dzięki, Mała Mi. :*

    OdpowiedzUsuń
  4. Lubie twój blog *__* Obserwuuje miło, że będziesz przyszywaną ciocią, ale szkoda że twój chomik dednoł :/
    Czekam na kolejne posty :33 I obserwuuje ♥
    Zapraszam : http://idealnyangieswiat.blogspot.com/ c:

    OdpowiedzUsuń
  5. Uważam, że to twój blog i decyduj śmiało co tu ma być! A jest dobrze :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Orsolia
Designed By Blokotek