Hej. Dziś nie było nawet tak źle, ale dopiero teraz wróciłam do domu. Ciężko mi się pisze na tablecie z powodu rozciętego palca. Już mam nauczkę, że nie dotyka się ostrza nożyczek.
Pogoda nadal się nie poprawia. Wczoraj narzekałam, ale dzisiaj widzę plusy złej pogody. Miałam okazję założyć moje kalosze, które kupiłam już dawno. A wy jakie macie plusy takiej pogody?
"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej jak tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein
Ja nie lubię takiej pogody, zawsze mnie głowa boli. Ale przynajmniej można w spokoju poczytać książki. :D
OdpowiedzUsuńPrzynajmniej możesz pochodzić w kaloszach. :)
Pozdrawiam.
http://opowiadaniazglowywziete111.blogspot.com/
Ja nie znoszę takiej pogody
OdpowiedzUsuńZapraszam: http://me-and-the-little-world.blogspot.com/
Ja nie widzę żadnych plusów takiej pogody. Nawet moim psom się na spacer nie chce wychodzić przy takim wietrze.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
kraniec-teczy.blogspot.com
Ja nie lubię takiej pogody, jak dla mnie nie ma plusów, w ofóle nie mam ochoty na wychodzenie z domu :(
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
http://personalna-galaktyka-absurdu.blogspot.com/
Współczuję. U nas zawsze na religii ksiądz bawi się nożyczkami xD
OdpowiedzUsuńCzasem nie wiem czemu, lubię taką pogodę. W szkole ciemno, pół-mrok. Czasem daje to fajny klimat :D
No i często pojawia się tęcza xd
taka pogoda nie ma żadnych plusów....
OdpowiedzUsuńtagjest.blogspot.com