poniedziałek, 17 marca 2014

...

Hej. Dziś nie było nawet tak źle, ale dopiero teraz wróciłam do domu. Ciężko mi się pisze na tablecie z powodu rozciętego palca. Już mam nauczkę, że nie dotyka się ostrza nożyczek.
Pogoda nadal się nie poprawia. Wczoraj narzekałam, ale dzisiaj widzę plusy złej pogody. Miałam okazję założyć moje kalosze, które kupiłam już dawno. A wy jakie macie plusy takiej pogody?

6 komentarzy :

  1. Ja nie lubię takiej pogody, zawsze mnie głowa boli. Ale przynajmniej można w spokoju poczytać książki. :D
    Przynajmniej możesz pochodzić w kaloszach. :)
    Pozdrawiam.

    http://opowiadaniazglowywziete111.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie znoszę takiej pogody
    Zapraszam: http://me-and-the-little-world.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja nie widzę żadnych plusów takiej pogody. Nawet moim psom się na spacer nie chce wychodzić przy takim wietrze.

    Pozdrawiam.
    kraniec-teczy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja nie lubię takiej pogody, jak dla mnie nie ma plusów, w ofóle nie mam ochoty na wychodzenie z domu :(

    Pozdrawiam
    http://personalna-galaktyka-absurdu.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Współczuję. U nas zawsze na religii ksiądz bawi się nożyczkami xD
    Czasem nie wiem czemu, lubię taką pogodę. W szkole ciemno, pół-mrok. Czasem daje to fajny klimat :D
    No i często pojawia się tęcza xd

    OdpowiedzUsuń
  6. taka pogoda nie ma żadnych plusów....

    tagjest.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Orsolia
Designed By Blokotek